Recommendations

מכתבי תודה ממטופלים

לד"ר קפלן שלום,
ביום 28.8.13 נותחתי על ידך בבית חולים אסותא.
מהלך הניתוח וההחלמה היו מצוינים, כמעט ולא סבלתי מכאבים, בחילות או שאר תופעות לוואי, וכיום, שבוע לאחר הניתוח, אני מתפקדת ומרגישה טוב.

ואכן כל אלה תואמים את המוניטין המקצועי שלך.
אולם ברצוני להתייחס לחלק האנושי שלך אותו למדתי להריך.

כבר מהמפגש הראשון היית ענייני, לא ניסית לשאת חן, לפזר הבטחות שווא או להתהדר ברשימת המנותחים/ות שלך, כפי שנוהגים כמה מעמיתיך.

גם לאחר הניתוח לא שמעתי ממך הצהרות מהסוג: "תראי איזה שדיים יפים עשיתי לך".

מזה שנים רבות אני עובדת עם אוכלוסייה הנזקקת לשירותים רפואיים בינהם נשים שחלו בסרטן השד ונזקקות לניתוח, השתלות וטיפולים. הסגנון של אחדים מהרופאים בם נתקלתי (ונתקלתי ברבים) בדרך כלל מתנשא, יהיר ולא מעט פעמים "מנכס" לעצמו את גוף האישה, אם זה בניתוחים קוסמטיים, בטיפולי הפרייה ועוד.

כמה נעים לפגוש רופא שמונחה על ידי שיקולים מקצועיים ולא על ידי אגו מנופח.
עבור זו הייתה חוויה מזככת.

אני מבקשת להביע מלוא הערכתי לד"ר חיים שגילה מעורבות ומסירות יוצאי דופן כמו גם לאביבה ומירב שהמפגש איתן נסך בי בטחון.

הידיעה שיש לי על מי לסמוך אפשרה לי לעבור את הפוצדורה הניתוחית על הצד הטוב ביותר.

מאחלת לך וליקרים לך שנה טובה ומאושרת ושתמשיל לגרום אושר למטופלים נוספים הזקוקים לשירותיך המקצועיים וליחסך האנושי.

02.9.13
רבקה 

חיים היקר !

בשבילנו אתה כבר חלק מהמשפחה ה "מאוד יפה" בלשון המעטה !

איזה כיף שגילינו אותך (אמנם בזרות פרי יענקלה ואסנת).

תודה על יחס חם על עבודה מקצועית על נפש קשובה. בריאות, אושר, ורק ימים טובים ומואשרים.


נישא אותך בליבנו לעולם !
נשיקות חג שמח

נאוה קישון 

לד"ר קפלן היקר,

אני עדין לא מושלמת, אין אנשים מושלמים בעיניי. אך היום לראשונה בחיי שלמה. על ידי העבודה המופלאה שאתה מבצע באנשים יום - יום. אתה הופך אותם לשלמים יותר גם מבחוץ אך בעיקר מבפנים. יש אנשים שלא יאמינו בזה לעולם, אך בעזרת ניתוח אחד פשוט אפשר לחסוך שנים של טיפולים פסיכולוגיים. כשנכנסים למרפאתך, כל אדם וסיבתו הוא, מקבלים שמץ של תקווה. השינוי לא חייב להיות גדול או קיצוני. גם שינוי קטן, אחד כזה שאולי בסופו של יום רק אני מבחינה בו, הוא פתח להתחלות חדשות. החיוך שלך, הגישה המדהימה וכמויות הכריזמב העצומות הניגרות ממך רק מוסיפים לחיוך של הפציינטים בעת היציה מהמרפאה אל העולם החדש בחוץ.

ד"ר חיים קפלן, תודה לך הכל, תודה על מי שאתה ועל מה שאתה. תודה על כך שאתה הופך אלפי אנשים למאושרים ונותן להם הזדמנות להיות מי שהם רצו, ואיזשהו פרט שולי כמו מראה חיצוני מנע מהם.

10.12.07
נטע 

לד"ר קפלן,

אביבה ומירב היקרים ! אני רוצה לספר לכם שבימים האחרונים אני לא מפסיקה לחייך. אני מרוצה מהתוצאות המדהימות ומודה לכם על הכל, על הסבלנות המקצוענות, היחס, החיוך ובעיקר לך ד"ר קפלן על האומנות האסתטיקנית שלך. בטוחה שניפגש לרגל שיפוצים נוספים בעתיד.

באהבה - קרין

קרין

לד"ר קפלן היקר...

כבר בפגישות הייעוץ הראשונות לא היה בליבי ספק ולו הכי קטן - כי מולי עומד רופא מקצועי בעל ידע רב שנות נסיון רבות ויידי אוותן. מצאה חן בעייני העובדה שאתה "חלש" בדיבורים ולא ניסית לשכנע אותי לעשות דברים שאולי לא הייתי מוכנה עבורם, איפשרת לי להחליט

תודה עבור הגשמת חלום !

מטילדה כהן 

לד"ר קפלן היקר,

רציתי רק לומר לך שאתה מדהים ותודה על הכל.. בהמון המון המון הערכה ובאהבה

מור

לד"ר ולצוות הנבחר !!

מהרגע שהגעתי למרפאה הבנתי שהגעתי למקום מקצועי שמבין עיניין,יסודי, איכפתי והאנושי ביותר. צוות מלווה ללא הרף מקבלת ההחלטה לניתוח (שחזור שד) וללא סוף, לך אביבה המון תודה על העזרה ההקשבה והגמישות שתמיד את היית שם והכל בחיוך ורצון אמיתי לעזור. ומירב שמתקשרת ודואגת אחרי הניתוח להזכיר את המשך הטיפול ולא שוכחת בכל שיחה לציין כי היא זמינה בנייד 24/7 לכל שאלה , את פשוט מ-ק-ס-י-מ-ה. ולך ד"ר קפלן ששימך הולך לפניך פשוט ת-ו-ד-ה ענקית , על האנושיות שבך ,הכנות וחשיפת המידע לניתוח (שמאוד אהבתי-גם אם פחות רציתי לשמוע ),עבודת האומנות , המקצועיות והביטחון שהעברת לי שממנו שאבתי את הכוח לבצע את המהלך, המון המון תודה וראוי להערכה ענקית

מיטל

ד"ר קפלן היקר!

הגעתי אלייך לפגישת ייעוץ לאחר שערכתי מחקר מקיף לגבי הניתוח שרציתי לעבור. ידעתי שאני מגיעה למומחה מספר אחת, מה שלא ידעתי זה שאפגוש רופא שמעבר להיותו הכי טוב בתחום, הוא גם כל כך אנושי! אין די מילים בפי בכדי להודות לך עבור מה שעשית ועדיין עושה עבורי.

בהערכה רבה,

דינה קליין

דינה קליין 

לאדריכלים, ארכיטקטים, בנאים, סיידים, וכל העוסקים במלאכה...

בחיוך, בלב אוהב,
הסרתם צער וכאב,
החזרתם לי את ה"אני"
שהיה כ"כ עני!!
כיף לי היום להביט במראה
ולהאמין שאולי זה פשוט לא קרה...
יפתח אלוקים את ידו הרחבה
וישלם כגמולכם הטוב בהרחבה,
תזכו לברכה עד בלי די
כי אף פעם זה לא יותר מידי

מעריכים ומוקירים לעד,
שלמה וחני
אייר תשע"ג.

שלמה וחני
Share by: