טיפולי גוף

טיפולי גוף
ביחידה לדרמוקוסמטיקה מתבצעים טיפולי גוף בטכנולוגיות מתקדמות ובטכניקות חדשניות תוך שימוש במיכשור מתקדם המבוסס על שיטות של גלי רדיו ולייזר. טיפולי הגוף נחלקים למספר קטגוריות:


1. הצרת היקפים על ידי מכשיר RF Maximus מבית חברת Pollogen, המכשיר עובד על טכנולוגיה של גלי רדיו המחממת את תאי השומן, גורמת לחורים קטנטנים בממברנה וליציאה של השומן למרווח הבינתאי. במקביל, סטימולציה של השרירים משנעת את השומן שנפלט למרווח הבינתאי דרך ההפרשות הטבעיות אל מחוץ לגוף. על מנת לראות תוצאות רצוי לעשות סדרה של כ-10 טיפולים בהפרשים של שבוע-שבועיים זה מזה.

2. עיסוי/ניקוז לימפטי-לאחר ניתוח, ישנם נוזלים שנמצאים במירווח הבינתאי, הללו גורמים לנפיחות באיזור הניתוח, ומפריעים למהלך הריפוי הטבעי של הרקמה הפנימית. ניקוז לימפטי מסייע לשנע את הנוזלים החוצה דרך מערכת הלימפה ובהמשך דרך מערכת השתן. מספר העיסויים המומלץ הוא תלוי סוג הניתוח.

3. הסרת קעקועים בלייזר-תוך שימוש במכשיר ה-Omnimax מבית חברת שארפלייט. ידית הלייזר עובדת באורכי גל המסוגלים להיבלע על ידי הצבע השחור ולפרק את הדיו הכהה, דרושים מספר טיפולים על מנת להבהיר את הקעקועים, במיוחד אם הללו נעשו בצבעים כהים במיוחד והוחדרו לשכבה העמוקה של העור, לדרמיס.

4. עיסוי גוף מפנק, על ידי מעסה מקצועית שלמדה שיטות עיסוי שונות ומתקדמות כגון שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי רקמות עמוק וכדומה.
 

לקביעת תור ניתן להתקשר לקליניקה בין השעות 9:30-19:00 בטלפון 03.6919793 או ללילך בפלאפון 054.5331131
Share by: