מזותרפיה ללא מחטים

מזותרפיה ללא מחטים
היום אנחנו מבינים שההזדקנות של העור מורכבת ממספר תהליכים המשולבים זה בזה:

1 צניחת הרקמות והשפעת כוח הכובד על התרופפות הרקמות, דבר הבא לידי ביטוי ביצירת עודף עור
   בצוואר, לאורך קו הלסת, בלחיים, בעפעפיים ובמצח – הטיפול לזה הוא הרמת פנים וקבלת תוצאה
   טובה מבחינת סילוק עודף העור.

2 תהליך הדלדלות הרקמות התת-עוריות : ירידה בכמות השומן בפנים, מה שגורם להופעת שקעים
    וקמטים עמוקים – בזה ניתן לטפל על ידי הזרקת חומרי מילוי, שומן וכיוצ'.

3 התהליך השלישי הוא השתנות והדרדרות של איכות מרקם העור, הבאה לידי ביטוי בעור דק יותר, באיבוד
   של סיבי קולגן ואלסטין. העור מאבד חלק ניכר מחומרי המילוי שלו כמו חומצה היאלורונית וכונדרואיטין
   סולפט, יחד עם הקטנה של כמות תאי העור וירידה באספקת הדם לעור.

עד היום לא היה טיפול יעיל כנגד תהליך ההזדקנות השלישי, למעט פילינג עמוק שהוא תהליך אגרסיבי, הגורם להצטלקות תת-עורית ולהגברת ייצור הקולגן. בשנים האחרונות פותחה בצרפת שיטה שבאה "לתקן" את איכות מרקם העור על ידי החדרת חומרים פעילים לתוך שכבות העור העמוקות וזה בניגוד לקרמים הקוסמטים למינהם שאינם מסוגלים להגיע לשכבות העמוקות. הטיפול, הקרוי מזותרפיה, נעשה עד היום על ידי הזרקות רבות לעור הפנים, הצוואר ואף גב כף היד, ומחדיר לעור חומרים פעילים כמו: חומצה היאלורונית, חומצות אמינו, חומצות גרעין, מינרלים וויטמינים ומבוצע על ידי רופא.

לאחרונה, חברה ספרדית שילבה מספר טכנולוגיות ידועות למכשיר בשם TMT:
Transcutaneus Mesotherapy Treatment
אשר בעזרת זרם חשמלי, מסוגל להחדיר חומרים דרך ממברנת העור בשיטה הקרויה: יונתופורופורזיס בה מזרימים זרם חשמלי חלש דרך העור, הזרם משמש כנשא לחומרי המזותרפיה ומעביר אותם דרך קרום העור שאינו חדיר בדרך כלל . על ידי זה החומרים מגיעים עד להיפודרמיס = השכבה העמוקה של העור ושם החומרים יכולים לפעול ישירות על התאים, לגרום לשיפור המטבוליזם, ייצור קולגן ולשיפור אספקת הדם לעור.

עוצמת הזרם ניתנת לשליטה ותלויה בסף הכאב של המטופלת.
קוטביות הזרם ניתנת לשינוי לפי החומרים בהם משתמשים להחדרה.
למכשיר יש מספר אופציות עבודה: טיפול הצלוליטיס בגוף, טיפול בסימני מתיחה, ועוד.

אופן ביצוע הטיפול:
השלב הראשון הוא פילינג שיטחי שתפקידו ניקוי עמוק וסילוק שכבת התאים המתים מהעור. הפילינג מאפשר חדירות טובה יותר של המזותרפיה, והוא נעשה על ידי חומצת פירות מאוזנת ונמשך סה"כ כ-5 דקות. לאחריו מגיע הטיפול המזותרפי שנקרא באירופה "Meso Glow " - הלקוחה שוכבת על מיטה מחזיקה בידה האחת את מוט הברזל המחובר בחוט למכשיר, החוט השני מחובר לבקבוקון הג'ל המכיל חומ' היאלורונית, חומ' אמינו, מינרלים וויטמינים, ועם הרולר מגלגלים אותו על הפנים, צוואר וגב כף היד. זרם חשמלי מועבר מהמכשיר דרך היד ועד לרולר וכל החומרים שלעיל חודרים להיפודרמיס.
הטיפול אורך 20 דקות.

כמה טיפולים צריך?
מכיוון שהחומרים המוזרקים אינם נאגרים, יש לבצע סדרה של 10 טיפולים: 4 טיפולים ראשונים אחת לשבוע אח"כ 6 נוספים אחת לחודש, וכטיפול תחזוקתי אחת ל-3 חודשים.

למי הוא מתאים?
הטיפול נותן פיתרון לנשים צעירות בגילאי 28-45 בממוצע, שעדיין לא צריכות התערבות כירורגית לשיפר מראה הפנים, אך כן צריכות לשמר את מרקם העור.

- לנשים בעלות קמטוטים עדינים, הטיפול ב-TMT מעלים את הקמטוטים כתוצאה מהשפעתו על הגברת
   תהליך המטבוליזם ועל ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין המקנים לעור מראה רענן וצעיר.

- לנשים המפחדות מדקירות שכן הטיפול אינו דוקר ו/או כואב.

- לנשים לאחר מתיחות פנים, על מנת לשמר את התוצאה ולטפח את מרקם העור על כל רבדיו.

טיפול בעזרת מכשיר המזו-רולר:
המזו-רולר הינו גלגלת בעלת מחטים רבות אשר מעורר את תאי הפיברובלסטים לייצור עצמי של קולגן ואלסטין. המכשיר הוא אישי ואינו ניתן להעברה מאחד לשני.

גלילת הרולר על פני העור גורמת לפעולה כפולה: המחטים שעל הגלגלת פוצעים באופן מבוקר את העור, פציעה זו גורמת לנדידה של תאים פיברובלסטים למקום, הללו מתחילים לייצר קולגן ואלסטין ובכך ישנה התחדשות של העור (אפקט פרקסל).

בנוסף, הנקבים הקטנים מאפשרים החדרה של חומרים פעילים אל תוך הדרמיס, פעולה התורמת גם היא ליצירה של קולגן ואלסטין, למיצוק העור והבהרתו.

הטיפול במזו-רולר נבחן לאורך מספר שנים במחקרים מדעיים בהם הוכחה יעילותו הרבה בתיקון קימטוטים, טשטוש צלקות וסימני מתיחה, וביצירת מראה כללי של עור מלא, וזוהר. בשל כך הוא נותן פתרון לנשים שמעוניינות לטפל בסימני גיל ראשונים שמופיעים בפניהן, אך הן לא זקוקות עדיין לניתוח פלסטי או לחליפין הוא מתאים כטיפול משמר למרקם העור אחרי ניתוח פלסטי.

המזו-רולר מציע טיפול יעיל, שאינו פולשני, ואשר תוצאותיו נשמרות לאורך זמן. המזו-רולר מגיע באורכים שונים של מחטים: בדרגה גבוהה (1-2 מ"מ) לטיפול בקליניקה או במרפאה ובדרגה נמוכה (0.2-0.5 מ"מ) לשימוש ביתי בשגרת הטיפוח היומיומית. המזו-רולר מיועד לפנים, צוואר וגוף ומתאים לכל סוגי העור.

ההמלצה לטיפול אפקטיבי:
פעם בחודש להגיע למכון לטיפול במזו-רולר בעל מחטים ארוכות המסוגלות להגיע לדרמיס, כולל החדרת חומרים פעילים לשכבה העמוקה של העור. אחת לשבוע / עשרה ימים, לעשות טיפול תחזוקתי בבית.

כך נוכל לשמור על עור חיוני, רענן ומוצק.

לקביעת תור ניתן להתקשר לטלפון: 03-6919793 או 054-5331131


Share by: