הצרת היקפים והמסת שומנים

הצרת היקפים והמסת שומנים
הצרת היקפים ללא ניתוח. המקסימוס, מכשיר להצרת היקפים, מציע טכנולוגיה חדשנית להמסת השומנים מהגוף ללא צורך בניתוח.

מכשיר חדש יחיד מסוגו הגיע לישראל ומציע פריצת דרך בתחום עיצוב הגוף ללא ניתוחים. התהליך מתבצע באמצעות טכנולוגית ה-Trilipo בעזרת מכשיר ה-Maximus. לאחר הטיפול, יכולים הלקוחות לחזור לשגרה באופן מיידי, ללא צורך באשפוז או לזמן החלמה בבית.

פריצת דרך בהצרת היקפים ללא התערבות סכין הכירורג
המכשיר מצליח לשחרר שומן נוזלי מתאי השומן שנמצאים בשכבת השומן, "להזיז" את השומן שהופרש החוצה מהתאים דרך מערכת ניקוז הלימפה החוצה מהגוף דרך ההפרשות הטבעיות וכך למעשה להוריד את השומן המקומי ולשפר את מראה הגוף.

על אילו אזורים בגוף פועל המכשיר?
הטכנולוגיה מאפשרת לבצע הצרת היקפים בבטן, בירכיים ואף להידוק העור בזרוע העליונה. ניתן לצפות בהבדלים בתמונות המצויות בסוף הכתבה: תמונות לקוחות "לפני" ו"אחרי".

תוך כמה זמן רואים תוצאות?
"המכשיר נבדק במחקרים רבים, שהוכיחו את יעילותו. בארצות הברית הוא בשימוש כבר שלוש שנים, עם תוצאות מוכחות לאורך זמן וזו הסיבה שהחלטנו להביאו ארצה. השיפור במראה נראה כבר לאחר מספר טיפולים, ומומלץ לבצע סדרה של עשרה טיפולים", מספרת לנו לילך קפלן.

איך זה מתבצע?
המכשיר משלב בין טכנולוגיית גלי רדיו לסימולציה (המרצה וגירוי) של רקמת השריר. גלי הרדיו מחממים מאוד את רקמת העור העמוקה, הדרמיס ורקמת השומן. חימום רקמת השומן מרחיב את דופן תאי השומן ומאפשר לשומן הנוזלי לצאת החוצה מהתאים. חימום רקמת הדרמיס מסייע ליצירה מוגברת של קולגן ואלסטין שבסופו של התהליך נותנים לעור מראה מוצק ורענן.

הגירוי של הרקמה השרירית מתבצע במספר מישורים. ניתן לשלוט על עוצמת הכאב על ידי גובה האמפליטודה (רוחב הגל), רוחב האמפליטודה ומספר האמפליטודות בדקה. הפעלת רקמת השריר שנמצאת מתחת לרקמת השומן מסוגלת להניע את השומן העודף אל מחוץ לגוף. השילוב בין גלי הרדיו לסטימולציה של רקמת השריר, גורם לחימום הומוגני של רקמת הדרמיס (העור) וההיפו-דרמיס (מתחת לעור). חימום זה מאיץ את זרימת הדם והניקוז הלימפטי ומביא לרמת חמצון אופטימאלית בתאים ולניקויים מרעלים.
Share by: