טיפולי פנים ביחידה

טיפולי פנים ביחידה
פילינג קל-בינוני
הפילינג הינו קל-בינוני הממיס את שכבת האפידרמיס בטיפול אחד.
הפילינג מבוסס על חומרים טבעיים ממקור צמחי החודרים לתוך האפידרמיס ונותנים תחושה קוצנית כמו סברס במגע עם העור. התגובה של הגוף "לפלישת" החלקיקים הקטנים גורמת לו "להקיא" אותם החוצה יחד עם שכבת האפידרמיס. הקילוף של העור מתחיל אחרי 24-48 מזמן הטיפול. יש לקחת ערכה טיפולית הביתה על מנת לסייע לקילוף נכון של העור. שבוע מזמן הטיפול הראשוני, יש להגיע למכון לטיפול משקם של עור הפנים ולהחדרה של לחויות. לאחר שבוע העור נראה רענן וחיוני, פחות מקומט ועם פחות כתמי שמש וגיל.

ניקוי פנים יסודי והחדרת לחויות
ניקוי יסודי של עור הפנים, הסרת שכבת התאים המתה (עד 3 סוגי פילינגים), הוצאת שחורים ורענון עור הפנים. במהלך טיפול זה מוחדרים לעור הפנים על ידי מכשיר האולטרה סאונד חומרי לחות, קרמים ואמפולות וזאת תוך טיפול מרגיע ומפנק הכולל עיסוי פנים וכפות ידיים/רגליים.
משך הטיפול 90 דקות.

טיפול בצלקות פוסט אקנה
טיפול בעזרת מכשיר ה-E-Matrix העובד בטכנולוגיה של גלי רדיו על צלקות פוסט אקנה. הטיפול יעיל לצלקות חדשות וישנות כאחד. חימום השכבה העמוקה של העור, גורמת לתאי ם הפיברובלסטים לנדוד לכיוון האיזור המחומם ולהתחיל ולייצר קולגן, אלסטין, גורמי גידול ורקמת חיבור. כל אלו ממלאים את הצלקת השקועה מבפנים כלפי חוץ ולאט לאט בתהליך של מספר טיפולים נותנים לעור מראה חלק והומוגני ופחות מצולק. מומלץ לעשות סדרה של 8-10 טיפולים. בין טיפול לטיפול יש לחכות בין חודש וחצי עד חודשיים.

טיפול בהיפר - פיגמנטציה
טיפול חדשני בכתמי שמש (פיגמנטציה) המתבצע בעזרת מכשיר המשלב טכנולוגיות של גלי רדיו (RF), לייזר וגלי אינפרא אדום, ניתן להבהיר את כתמי השמש ב-70-80% בסדרה של כ-5 טיפולים בהם אנו מטפלים בעזרת שלוש ידיות שונות:
ידית המטפלת בפיגמנטציה (כתמי השמש ו/או הגיל)
ידית המטפלת במיצוק העור
ידית המטפלת בקימטוטים ובקמטים
את הטיפולים יש לבצע אחת לחודש.
הפיגמנט = תאי המלנוציטים קולטים את אנרגיית האור ומתפרקים, המלנין צף ועולה על פני האפידרמיס, בימים הראשונים הכתם מתכהה והופך לצבע של שוקולד, מה שאומר שהטיפול הצליח. לאחר מספר ימים, הכתם מתבהר. עם הזמן ובמהלך הטיפולים הכתמים נעשים בהירים יותר והתוצאה הסופית היא עור בעל מראה הומוגני, וגוון אחיד. את הטיפול ניתן לבצע באזור הפנים, גב כף היד, מחשוף, ידיים ואף רגליים. הטיפול כולל סדרה של כ-5 מפגשים, תלוי בעוצמת הכתמים.

מיצוק הפנים בטכנולוגית גלי רדיו (RF)
טיפול זה מתבצע באמצעות מכשיר המעביר אנרגיה ממוקדת לשכבות העליונות ולשכבות העמוקות יותר של העור תוך שמירה על השכבה החיצונית באזור המטופל. הטיפול גורם לאפקט של חימום וכיווץ תאי הקולגן הקיימים, כך שהתוצאה המידית המושגת כבר בטיפול הראשון הינה החלקת הקמטוטים העדינים באזור המטופל.

תוצאות הטיפול:
- מראה עור מוצק יותר
- העלמת הקמטוטים העדינים
- הגברת יכולת הייצור של קולגן, אלסטין, רקמת חיבור וגורמי גידול
- מראה חלק ורענן של האזור המטופל
משך הטיפול 30 דקות.

טיפול פנים Age Smart Multivitamin
טיפול פנים מפנק המבוסס על החדרת חומרים פעילים לשכבת הדרמיס.
את הטיפול פותחים בפילינג גרגירים אקטיבי, הממיס את הדבק הבין-תאי.
לאחר מכן, שיוף של עור הפנים בעזרת מכשיר המיקרודרמבריישן, שמשייף את כל התאים המתים בשכבה הקרנית של העור, וחושף תאים חדשים וחיוניים. בהמשך, בעזרת מכשיר אולטרסאונד מחדירים לעור חומרים פעילים. החומרים המוחדרים לעור, הם ממקור טבעי, חומצות פירות כגון: חומצה טרטרית, חומצה מנדלית המופקת משקדים, ויטמין E, ויטמין C בריכוז של 20% בצורת אסטר C- שאינו מתפרק, קומפלקס של חומצות אמינו ואומגה 3+6. בסיום הטיפול מושכים את העור במסכה המבוססת על ויטמינים ומינרלים. המסכה משמשת כ"אפקט חממה" ועוזרת להחדיר את כל החומרים פנימה לתוך שכבת העור העמוקה. העור מוזן בחומרים פעילים שמגבירים את רמת הלחות התוך תאית ומשמרים על חיוניות התאים.

טיפול זוהר
הטיפול מורכב משלושה שלבים:
1. שלב ראשון – ניקוי הפנים והצוואר ומריחה של פילינג על פי סוג העור. את הפילינג משאירים על עור הפנים בין 3-7 דקות, בשלב זה ישנה המסה של שכבת התאים העליונה של האפידרמיס.
2. שלב שני –בעזרת מכשיר המיקרודרמבריישן-מבצעים שיוף של עור הפנים, צוואר ומחשוף על ידי פילינג יהלום ויניקת התאים המתים. בסוף התהליך מתקבל עור חלק, ללא שכבת הקרנית שמאופיינת בתאים מתים.
3. שלב שלישי – החדרת חומרים פעילים בעזרת מכשיר אולטרסאונד. החומרים שמוחדרים אל השכבה הפנימית של העור הם חומצה היאלורונית שחודרת לתאי האפיתל וממלאת את הקמטוטים הקטנים, ויטמין סי שמשפיע על חידוש תאי העור ומקנה לעור מראה הומוגני מבחינת צבע עור. חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים המלחחים את העור ומקנים לו מראה זוהר.
לסיום התהליך מקבלים עיסוי פנים צוואר, כתפיים ומחשוף מענג ומפנק, כזה שלא תשכחי בקרוב.
אורך הטיפול: כ-60 דקות.

טיפול במזורולר
טיפול על ידי מכשיר המזורולר שגורם לנזק מבוקר בשכבת העור העמוקה. פציעה מבוקרת זו, גורמת לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין ולעיבוי של העור, למילוי קמטוטים עדינים ולמראה חיוני יותר של העור. במהלך הטיפול מוחדרים לעור חומרים פעילים שמגבירים את ייצור הקולגן והאלסטין.

עיסוי גוף ארומתרפי בשילוב שיאצו ורפלקסולוגיה
משך העיסוי 50 דקות בעזרת שמן שקדים עושים עיסוי עמוק לשרירי הגוף כולל קרקפת.

איפור קבוע אסתטי שיקומי ושחזור פטמות
לאחר שחזור השד וכהשלמה לתהליך שיחזור הפטמה, קעקוע העטרה הוא חלק בלתי נפרד מהגעה לשלמות השד. הקעקועים ביחידה לדרמוקוסמטיקה נעשים על ידי מקעקעות מקצועיות שסיימו לימודי איפור קבוע ומיקרופיגמנטציה והתמחו בטכניקות של קעקועים רפואיים. השימוש בצבעים גרמנים כאשר בקבוקון שנפתח משמש אך ורק ללקוחה הספציפית.
כמו כן ניתן לטשטש צלקות לאחר ניתוחים פלסטיים כגון: מתיחת פנים, או צלקות אחרי השתלת שיער ולעשות איפור קבוע לגבות, eye liner, שפתיים, נמשים, והדגשת תווי הפנים.

הסרת שיער 
שימוש במכשיר העובד בטכנולוגיה של לייזר רך NCPL. מתאים לכל סוגי השיער (מלבד שיער בלונדיני-לבן), התהליך אינו כואב, מהיר, ואינו מייצר חום. ניתן לשלם פר טיפול או לרכוש חבילת טיפולים מראש.

טיפול בקופרוז (נימי דם)
שימוש בלייזר רך עם מחט חשמלית מטפל בנימי הדם הקטנטנים בעיקרי באזור הפנים והמחשוף. בנוסף ניתן להינות ממכשיר ה-Omnimax בעל ידית VP2 המטפלת בקופרוז על ידי פירוק ההומוגלובין והלבנת כלי הדם לנראה הומוגני של העור. לקבלת תוצאה משמעותית מומלץ לעשות סדרה של חמישה טיפולים בהפרש של חודש בין טיפול לטיפול.

טיפול בפטרת ציפורניים רגליים וידיים
בעזרת ידית לייזר המסוגלת לחדור את הציפורן ולפגוע בנבג הפטריה, ניתן לטפל בפטרת של הרגליים ו/או הידיים. הטיפול מצריך סדרה של כ-10 טיפולים אחת לשבוע. משך הטיפול מספר דקות. תוצאות ניתן לראות לאחר מספר חודשים כאשר הציפורן גדלה ללא הפטריה. כטיפול משלים, במהלך הטיפול, מומלץ למרוח על כף הרגל למיסיל.

שיפור צלקות אחרי ניתוחים
טיפול בעזרת מיכשור העובד בטכנולוגית לייזר. למכשיר מספר ידיות. ידית שמשפרת את צבע הצלקת, היא מפרקת את ההמוגלובין בכלי הדם ובכך מבהירה את הצלקת. כמו כן ידית ארביום שמסוגלת לשייף צלקת מוגבהת ולהביא אותה לאחר מספר שיופים לגובה פני העור. חשוב לציין שעל מנת לראות תוצאות מומלץ לעשות סדרה של מספר טיפולים.

Share by: