חומרים קוסמטיים

חומרים קוסמטיים פרא - רפואיים פעילים
סדרת החומרים הפעילים מבית ד"ר חיים קפלן
סדרת חומרים פעילים שנרקחו בקפידה רבה על מנת לטפל בעור הפנים והצוואר.

החומרים ככלל, מסוגלים לחדור לתוך הדרמיס ולהפעיל את התאים האחראים על יצירת 
הקולגן, אלסטין,רקמת חיבור וגורמי גידול.
התוצאה של השימוש בחומרים פעילים אלו היא עור חלק, אחיד וגמיש יותר עם פחות קמטוטים.

הסדרה כוללת:
צלקתון, מרגיעור, פריטריטמנט גליקו-סרום, קרם הבהרה, סרום ויטמין סי, סרום מחדש וקרם עיניים המטפל בכהויות ובנפיחויות.
פירוט על פעילות כל קרם בהמשך.
לחנות
סרום סי
תכשיר פעיל לטיפול בקמטוטים ולמיצוק של העור.
משלב אנטיאוקסידנטים רבי עוצמה ומכיל 30% של ויטמין C (טוקופרול) המזין את העור ומשמש כאנטיאוקסידנט יעיל במיוחד ותמצית של מיקרו אצות, המספקת ויטמין A, ובנוסף תורמת לעלייה ברמת הלחות בעור.
לרכישה
קרם עיניים
קרם המבוסס על מים ומכיל מיצוי של ארניקה, קלנדולה, הממליס, חומצה קוג'ית.

מצוין לטיפול בכהויות ובנפיחויות מתחת לעיניים. יש להניח כמות קטנה מאוד של קרם באזור המטופל ולמרוח את הקרם בתנועות הספגה ללא שפשוף.

ניתן להשתמש בוקר וערב.
לרכישה
צלקתון
מסיכה מסייעת בהפחתת מראה של צלקות ונזקי עור לאור זמן.
הצלקתון מכיל חומרים פעילים החודרים לדרמיס וגורמים לפיברובלסטים לייצר קולגן, אלסטין, רקמת חיבור וגורמי גידול, הללו ממלאים צלקות וקמטוטים מבפנים כלפי חוץ. יש למרוח שכבה עבה על הפנים פעם ביום למשך שעה, לשטף היטב במים ולנגב.

להשלמת הטיפול לאחר הסרת הצלקתון מומלץ למרוח קרם מרגיעור.

מרגי-OR
קרם בעל יעלות גבוהה בהזנה ובהרגעה של העור וטיפול ומניעה של נזקי עור. משקם נזקים ברקמת העור, פוסט אקנה, חטטים וסימנים.
יש למרוח מידי ערב לאחר הסרת הצלקתון.
לרכישה
סרום פנים מחדש
סרום פעיל המכיל חומצות בריכוז אופטימלי לחידוש העור, מיצוקו וטיפול בקמטוטים. הסרום מבוסס על מים, חומצה סליצילית וגליקולית, מיצוי של אצות וקומפלס ויטמין B. 

מומלץ למרוח היטב על עור הפנים, בוקר ו/או ערב לא באזור העיניים.
לרכישה
פריטריטמנט גליקו-סרום
סרום אקטיבי המכיל חומצה היאלורונית וגליקולית בריכוז של 15% האופטימליים להמסה של הדבק הבין-תאי ולהכנת העור להרה של חומרים פעילים.

מומלץ למרוח על עור פני נקי לפני כל קרם. לשימוש בוקר וערב.
לרכישה
קרם הבהרה
קרם להבהרת העור וטיפול בכתמים (פיגמנטציה), מקנה מראה אחיד, בהיר וזוהר.
מתאים לכל סוגי העור גם לעור כהה ואסיאתי.
להשגת תוצאות אופטימליות ומהירות יש להשתמש לאחר פריטרטמנט גליקו-סרום ולהשלים את הטיפול עם סרום של ויטמין C.
לרכישה
קרם חומצות לילה
קרם במרקם קליל המכיל חומצות אלפא הידרוקסיות כגון חומצה גליקולית, סליצילית, לקטית ואזלאית, המסוגלות להמיס את השכבה הקרנית של התאים המתים של העור, כך שנוצרת שכבת תאים חדשה שמושפעת בצורה טובה יותר מחומרים פעילים נוספים המצויים בפורמולה. החומצות מסוגלות ללכוד את מולקולות המים בתוך התאים ולהעלות את רמת הלחות בתוך התאים. אלו הן מולקולות מאוד קטנות המסוגלות לחדור את האפידרמיס, להגיע לתוך הדרמיס ואף מסייעות בהחדרת חומרים פעילים נוספים לעור. מומלץ להשתמש בקרם מידי ערב, במידה ויש צורך, ניתן למרוח מעליו קרם לחות להעשרת רמת הלחות בעור. הקרם נספג במהירות לתוך העור והוא חסר צבע. בימים הראשונים לשימוש, תיתכן תחושה קלה של עיקצוץ, תחושה זו חולפת עם הזמן, במידה ולא, יש לשחק עם הקרם בשימוש: לילה כן, שתי לילות לא וכדומה, עד למצב בו העור מתרגל לקרם.
לרכישה
Hydra repair day cream
נזקי השמש מצטברים בגופינו והעור זוכר אותם שנים רבות. אחד הסממנים הראשונים שיעידו בעתיד על סרטן העור מתחיל בשלב מאוד מוקדם, כאשר ישנו קישור של מולקולות מימן אחת לשניה על אבני בניין הד.נ.א בתוך התאים.
קרם מתקן ד.נ.א – קרם המכיל שלושה אנזימים פעילים עטופים בליפוזומים החודרים לשכבת התאים הבזלית של האפידרמיס ומפרקים את הקשרים הפתולוגים שנוצרו כתוצאה מחשיפה לשמש. הקרם הוא בעל מרקם מאוד קליל מבוסס על מים ומתוחזק בחומצה היאלורונית, המצויה באופן טבעי בגוף שלנו, אך מתפרקת עם השנים. החומצה ההיאלורונית משמשת כלחותן טבעי, היא מסוגלת לקשור אליה מולקולות מים ולהעלות את רמת הלחות התוך תאית. בטכנולוגיה מתקדמת, הצליחו לשבור את מולקולת החומצה ההיאלורונית הגדולה למספר יחידות קטנות ולהכניסם לתוך ליפוזומים, כך שהחומצה מסוגלת לחדור את האפידרמיס. הקרם מאוד נעים, נספג בקלות ומתאים לכל סוגי העור. במדינת ישראל שטופת השמש, מומלץ לכל אחד בכל גיל, לבסיס של שימוש יום-יומי. לעור מבוגר ויבש מומלץ להשתמש מתחת לקרם קליל זה באחד הסרומים: סרום חומצה היאלורונית או סרום ויטמין סי.
לרכישה
קרם לחות לילה EpigranNight Cream
קרם לשיפור וחיזוק ממברנת העור. הקרם מכיל ליפוזומים שבתוכם חומצה אורסולית, המגרה את תאי הפיברובלסטים של הדרמיס ליצירת קולגן. בנוסף מכיל הקרם ויטמין E, המצוי בליפוזום ומסוגל לחדור לתא, להעשיר את המרקם התאי, לעבות את העור ולטפל בקמטוטים. מומלץ במיוחד אחרי ניתוחים פלסטיים או פילינגים למינהם. כיוון שהקרם מאוד עשיר, לעור רגיל, מספיקה כמות קטנה מאוד ממנו כדי ללחח את העור למשך 24 שעות. במידה והעור מאוד יבש, מומלץ להשתמש פעמיים ביום: בוקר וערב.
לרכישה
קרם עיניים מולטי-פפטיד
קרם עיניים עשיר המכיל תרכובת של ויטמין K להבהרת עיגולים שחורים מתחת לעיניים.
הקרם מכיל ויטמין C ו E, ובנוסף אנזים הנקרא Pinoxide המגרה הפרשה של חנקן חמצני המשפר את מחזור הדם בדרמיס ומקטין את הופעת הכתמים הכהים מתחת לעיניים. המטריקסיל וההלוקסיל משפיעים על תחלופה מוגברת של התאים, כמו כן הם גורמים לחוסר אקטיבציה של השרירים הקטנטנים המעצבבים את השרירים סביב העין, ובכך מתפקדים כמו בוטוקס, ומחליקים את הקמטוטים העדינים סביב העיניים. מיצוי השמנים המצוי בתוך הקרם, מלחח את תאי העור סביב העיניים, ומשמר את רמת הלחות התוך תאית. כל הקומפלקס העשיר הזה של הקרם מספק מקור מצוין להזנה של העור העדין סביב העיניים, שהוא עור חסר בלוטות חלב, עור דקיק הנוטה לקמטוטים וזקוק להזנה מוגברת. מומלץ מאוד להשתמש בקרם על בסיס יומיומי בוקר וערב.
לרכישה
רטין 0.05% A לחידוש עור הפנים
קרם לילה על בסיס רטין A, הידרוקינון וויטמין C.
מוצר מהפכני בעל נוסחה ייחודית המסייע באופן מיידי בהעלמת נזקי שמש וגיל.
• מגביר את תהליך התחדשות העור וחלוקת התאים
• מאיץ את תהליך ייצור הקולגן
• מטפל בפיגמנטציה

מומלץ להתחיל בשימוש פעמיים בשבוע בלילה, לפני השינה, ובהדרגה לעלות בשימוש בכל לילה.
לשימוש בחודשי החורף בלבד.
לרכישה
סרום של חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית הינו חומר המצוי באופן טבעי בגוף של כל אחד ואחת מאיתנו, החומצה ההיאלורונית, אחראית על נפח וצורת התאים. עם השנים, מגיל 25 ומעלה, אנחנו מפרקים בקצב מהיר יותר את החומצה ההיאלורונית מאשר מייצרים אותה. באופן עקרוני החומצה ההיאלורונית היא מולקולה מאוד גדולה, בטכנולוגיה ננוזומלית הצליחו לחתוך את המולקולה ולהכניס אותה לליפוזומים ננוזומלים.
הסרום הינו במרקם ג'ל קליל על בסיס מים, ומכיל 80% של חומצה היאלורונית בטכנולוגיה ננו-זומלית החודרת את האפידרמיס ומלחחת את העור, מרככת ועוזרת לחידושו.
• החומצה ההיאלורונית מצויה במולקולות הידרופוביות זעירות המסוגלות לחדור את האפידרמיס
• החומצה ההיאלורונית סופחת מים ובכך מגבירה את הלחות בעור
• הקרם מונע קמטוטים ויובש של העור
• הריכוז הגבוה של החומצה ההיאלורונית במרקם ג'ל מוביל לתוצאות מהירות
• מתאים לכל סוגי העור ומומלץ לשימוש מתחת לכל קרם לחות.
לרכישה
קרם 20% ויטמין C
קרם חלבי מרוכז על בסיס תמציות של ויטמין Cבצורת אסטר C, שאינו מתפרק ואינו מתחמצן. הויטמין C תורם רבות להבהרת כתמי שמש וגיל, לקילוף עדין של העור ולחידוש תאי העור. ויטמין C מאוד חיוני להצערת העור ותפקידו חשוב בבניית סיבי הקולגן והאלסטין. הקרם מכיל קומבינציה ייחודית של מרכיבים, המקנים לויטמין יציבות ויכולת חדירה דרך האפידרמיס לשכבה העמוקה של העור, הדרמיס. ויטמין C ידוע כמשמש תפקיד חשוב בעיכוב פעילות של אינזים בשם טירוזינאז האחראי על ייצור המלנין, ובכך מונע הופעת פיגמנטציות=כתמי שמש על עור הפנים. מומלץ לשימוש על בסיס יום יומי לעור רגיל/יבש. להשלמת הטיפול, ניתן לטפטף מספר טיפות של סרום ויטמין סי מתחת לקרם ויטמין סי, כך שרמת הלחות התוך תאית נשמרת למשך 24 שעות. הקרם הינו בריח תפוז עדין, הוא בעל מרקם נעים ונספג במהירות.
לרכישה
סרום ג'ל ויטמין סי
מכיל 20% ויטמין c בצורת טטרא-הקסילדציל שאינו מתפרק ומסוגל לחדור לאפידרמיס.
• ממצק את העור
• מפחית היפר פיגמנטציה
• משמש כאנטיאוקסידנט ומגביר ייצור קולגן
• מבהיר את העור
הג'ל הינו בעל מרקם קליל, נספג בעור בקלות ואינו שמן, הוא בעל ניחוח תפוזי, ומומלץ להזליף ממנו ישירות 4 טיפות על המצח, לחיים וסנטר, להספיג לתוך העור. מיד עם הספיגה, להשלים את הפעולה עם קרם ויטמין סי מעליו. ניתן להשתמש בקרם בבוקר או בערב, אין לחשוש מהופעת פיגמנטציה. הג'ל מתאים לטיפול בקיץ ובחורף לבעלות עור בהיר או כהה, ומתאים לכל סוגי העור.
לרכישה
מסיכת לילה
מסיכה מרגיעה המבוססת על אלואוורה, חוחובה, סקואלן המופק משמן זית ומשמש כלחותן מאוד מרוכז. עוזר בשמירה על גמישות ולחות העור, הוא חומר היפואלרגני ואינו גורם לסתימת בלוטות החלב. אחד מהמרכיבים הדומיננטים של המסיכה הוא מיצוי זרעי ענבים שמשמשים כאנטיאוקסידנטים טבעיים. מומלץ להשתמש במסיכה פעמיים-שלוש בשבוע, בלילה. ניתן למרוח אותה על קרם לחות עשיר ולישון איתה, היא פועלת כאפקט החממה ועוזרת להחדרת חומרים פעילים תחתיה, עמוק יותר פנימה, אל תוך הדרמיס. המסיכה נמרחת בקלות, נספגת בקלות והיא חסרת צבע.
לרכישה
מסכת קצף ממצקת Rejuvination
מסיכה המכילה ויטמינים מקבוצת ה-B, חומצות אמינו, ויטמין E, קומפלקס של אומגה 3 + 6, מינרלים ומיצוי של אצות, והכל בתוך ליפוזומים ננוזומלים, שהם חלקיקים קטנטנים הנושאים בתוכם את כל החומרים הללו ומסוגלים להחדיר אותם מבעד לדרמיס אל תוך האפידרמיס. החדרת החומר נעשית על עור נקי מאוד ובתבצעת בצורה של בעבוע תוך כדי הקצפת החומר והתנפחותו על גבי העור. המסיכה מבעבעת ומפחפחת אל תוך העור תוך קולות פיצוח עדינים ונעימים, המשאירים תחושה של דגדוג נעים וקליל על פני העור. המסיכה נקראת מסיכה אך ורק בגלל העובדה שהחומרים שבתוכה מאוד מרוכזים, והם חודרים פנימה לתוך העור ומקנים בוסט של לחות לתוך התאים. יש להשאיר את החומר על העור במשך 5-6 דקות, לאחר מכן להחדיר אותו בתנועות מעגליות עד לספיגתו המלאה. ניתן להספיגו גם לאזור הצוואר והמחשוףואפילו קרוב לעיניים, רק לא להביאו במגע עם העיניים. לאחר שכל החומר נספג, ניתן למרוח על הפנים והצוואר קרם לחות. במסיכה זו אפשר להשתמש בבוקר או בערב 3 פעמים בשבוע. על עור נקי! בלבד. בעור שאינו נקי משומן לא נקבל את האפקט הנדרש.
לרכישה
סרום ארגרילין
8 חומצות אמינו בעלי אפקט דמוי בוטוקס, המסוגלים להחליש את עצבוב השרירים הקטנים ובכך להחליק את הקמטוטים והקמטים העדינים. מומלץ למרוח סביב איזור העיניים והפה שבדרך כלל שם מופיעים יותר הקמטוטים הקטנים, אך ניתן למרוח בשכבה אחידה על כל הפנים לפני מריחת הקרם, כיוון שהסרום ממצק את העור ומזין אותו. 
מומלץ לטפטף ישירות על עור הפנים 3-4 טיפות בוקר ו/או ערב. אפקט העור החלק נשמר 6-8 שעות.
מעל הסרום יש למרול קרם הזנה.
לרכישה
סרום קולגן ואלסטין
סרום של חומצות אמינו קולגן ואלסטין המצויות בתוך ליפוזום ננו-זומלי ומסוגלות לחדור לתוך הדרמיס. מגיל 25 ומעלה אנחנו מאבדות מהאלסטיות של העור כיוון שאנחנו יותר מפרקות את הקולגן והאלסטין מאשר מייצרות אותן. תוספת של חומצות האמינו הללו, מעבות את הדרמיס, מוסיפות אלסטיות וגמישות לעור, ומזינות את השכבה העמוקה של העור.
מומלץ להשתמש בסרום על בסיס יומיומי. מומלץ לכל סוגי העור, בוקר וערב.
לרכישה
סרום חומצות AHA ומינרלים
סרום במרקם ג'לי המכיל רכז מוגבר של חומצות פעילות כגון: חומצה גליקולית, חומצה לקטית, אזלאית בריכוז של 15%. כמו כן, שמנים, מיצוי של אצות מהים וחומצות אמינו. תפקידן של החומצות להשיל את תאי העור המתים ותפקיד חומצות האמינו להעשיר וללחח את העור.
 מומלץ לשימוש כל בוקר לפני מריחת הקרם, בשל ריכוז החומצות יתכן ותהיה תחושה של עקצוץ בזמן מריחת הסרום.
 מתאים לכל סוגי העור.
לרכישה
סרום של Vitamin C and E
סרום במרקם של קרם חלבי המכיל 15% ויטמין C בצורת אסטר C, שאינו מתפרק במגע עם האוויר.
בנוסף, 15% של ויטמין E שמקורו משמן נבט החיטה והוא מסייע בבניית ממברנת התאים.
הסרום נספג בקלות, אינו שמנוני ומתאים מאוד לעור שמן.
הוא נספג בקלות לתוך הכה העמוקה של העו וקושר את מרכיבי הקרם המונח מעליו.
מומץ לשימוש בוקר ו/או ערב.
לרכישה
Age Reverse Serum Vitamin C and E
סרום משולב של ויטמים E+C בריכוז של 20% בשילוב של שורש גי'נסנג, מיצוי חלבונים וסרום היאלורונית הפועל לחידוש של תאי העור, להבהרתם ולמיצוק העור. מומלץ לכל סוגי העור מתחת לקרם. לשימוש בוקר ו/או ערב.
לרכישה
ג'ל אקטיבי לעיניים המכיל קפאין
ג'ל שקוף לעיניים, מרקמו קליל ומכיל ריכוז גבוה של קפאין לטיפול בנפיחות מתחת לעיניים. למריחה בוקר וערב בטפיחות קלות.
הג'ל מגיע בשני גדלים: 30 מ"ל ו-50 מ"ל.
לרכישה
אמפולות לעור זוהר
אמפולות המכילות קולגן, רטינול, Co-Q-10, חומצה היאלורונית, קומפלקס של ויטמינים מקבוצת B, לריכוך העור, הגברת הלחות והעשרתו.
מומלץ מאוד למרוח על עור הפנים, הצוואר והמחשוף פעמיים-שלוש בשבוע בלילה, מתחת לקרם לחות עשיר.
לרכישה
Share by: