טיפול בצלקות פוסט אקנה

טיפולי בצלקות פוסט אקנה
חדש: מכשיר לטיפול בצלקות פוסט אקנה וטשטוש סימני מתיחה לאחר הריון וירידה במשקל
מכשיר חדש שיצא לאחרונה לשוק מבטיח לשפר בכ 50– 80 אחוז את הצלקות הקעורות ומראה סימני המתיחה. בטכנולוגיה המתקדמת ניתן גם להעלים קמטוטים וקמטים בינוניים כך שהעור מקבל מרקם אחיד, צעיר ורענן יותר.

המכשיר משלב טכנולוגיה של גלי רדיו בי-פולריים (ממוקדת אנכית) ואולטרא סאונד להחדרת חומרים פעילים אל תוך הדרמיס, נמכר לרופאים בלבד.

המכשיר משפר באופן משמעותי את עומקן של צלקות אקנה, משטח צלקות קלואידיות (הבולטות מעל פני העור), ומטשטש כמעט לחלוטין סימני מתיחה.

סימני מתיחה – אותם קווים אדומים או לבנים בשיפולי הבטן ובצידי הירכיים והישבן, הם צרה אסתטית שקשה להיפטר ממנה. סובלים ממנה בעיקר נשים לאחר לידה או אנשים שירדו דרסטית במשקל. עד כה, מקובל היה לטפל בתופעה באמצעות תכשירי מריחה, המבוססים על רטינואידים, נגזרת של ויטמין A, שבין תפקידיהם הגברת ייצור הקולגן והאלסטין, אותם סיבים אלסטיים שאחראים על גמישות וחוזק העור, וגורמים להתחדשות תאי העור.

לאחר אלחוש המקום, מנקים היטב את העור ומתחילים לחמם את שכבת הדרמיס (השכבה העמוקה של העור), בעזרת ידית ה- Matrix IR, שמכינה את העור לטיפול במכשיר ה-E-Matrix.

בשלב השני, עוברת המטפלת על העור עם ידית ה- E-Matrix , המכילה מספר רב של חורים (64 במספר). אנרגיית גלי רדיו, עוברת דרך החורים בידית המכשיר וגורמת ליצירת נקבים קטנטנים בעור. הן הדקירה בעור והן אנרגיית החום, מגבירים נדידה של תאים בשם פיברובלסטים , הללו מתחילים בייצור של קולגן ואלסטין .
בשלב השלישי, משתמשים במכשיר אולטרא סאונד המשמש להחדרת חומרים פעילים אל עומק העור (הדרמיס), כמו ויטמין C, חומצה היאלרונית, מטריקסיל, חומצה גליקולית ורטינול- תלוי בסוג הטיפול אותו מבצעים.
כך נראה העור אחרי הטיפול:
עם הזמן, הצלקת השקועה מתחילה להתמלא מבפנים כלפי חוץ בקולגן ואלסטין, כך שעומק הצלקת קטן וכמו כן רוחב הצלקת.

הטיפול נעשה בהשגחה רפואית. תוצאות ניתן לראות כעבור 4-5 טיפולים, אולם שיפור משמעותי בתהליך הריפוי יבוא לידי ביטוי רק בשלב מאוחר יותר, בהתאם לחומרת המצב.
לתוצאות מרשימות, נדרשות בממוצע כ – 10 טיפולים, בהפרש של חודש עד חודשיים זה מזה.

תופעות לוואי: תחושת שרפה באזור המטופל למשך כשעה וחצי מהטיפול. העור נראה מנוקד ומופיעים על גביו גלדים זעירים, הנעלמים תוך חמישה ימים.

לקבלת תוצאות מקסימליות מומלץ להשתמש במכשיר המזורולר גם בבית אחת לשבוע וחצי במהלך סדרת הטיפולים.

אסור להיחשף לשמש למשך כל הטיפול. בנשים כהות הטיפול דורש משנה זהירות, מחשש לפיגמנטציה.

איפה?
היחידה לדרמוקוסמטיקה של לילך קפלן, ת"א. 054-5331131, 03-6919793.
לצפיה בטיפולים המומלצים בגילאי 40+ לחצו כאן
Share by: