מתיחת פנים שאלות

מתיחת פנים שאלות

איך תדעי מה את רוצה?
כרגיל, בהתאם למה שמטריד אותך:

  • אם מה שמטריד אותך הם הכתמים והקמטים העדינים - הפתרון המבוקש על ידך יהיה כנראה פילינג.
  • אם מה שמטריד אותך זה צניחה של העפעף העליון, עודף עור בעפעף העליון, היווצרות קפלים וחוסר יכולת להתאפר - חפשי את הפתרון בניתוח להרמת מצח גבות ו/או בניתוח עפעף עליון.
  • אם מה שמפריע לך הוא לחיים "ריקות" או "נפולות" – תוכלי למלא אותן בעזרת מתיחת פנים בשילוב הרמה של מרכז הפנים, או על ידי הזרקות של חומרי מילוי או השתלת סיליקון.
  • אם את מוטרדת מקמטים סביב הפה, דילדול של השפתיים והיווצרותם של חריצים עמוקים בין האף לשפתיים כדאי שתתענייני בפילינג, הזרקות של חומרי מילוי או שילוב בין הדברים.
  • בכל המקרים האלה התשובה למה שמטריד אותך לא נמצאת במתיחת פנים.
האם מה שאת רוצה זה מתיחת פנים?
שימי את ידייך מתחת לאוזניים, ומתחי קלות את עור הצוואר שלך כלפי מעלה ומעט אחורנית.
אם עור הצוואר שלך נמתח ואיתו חלה גם השתפרות במראה קו הלסת שלך, ואם זה מה שעושה אותך מאושרת, את כנראה רוצה מתיחת צוואר.
עכשיו שיכבי על הגב והתבונני במראה. האם מראה הלחיים שלך השתפר פלאים (בהשוואה למראה שלהן כשאת עומדת) ? זוהי ההדמייה הכי קרובה למה שמתיחת פנים יכולה לעשות, אם כי במתיחה פנייך גם יורמו קלות, מה ששכיבה על הגב לא עושה.
ומה אם יש לך עודף שומן צווארי או בעברית: פימה? הסנטר הכפול הזה (שלפעמים הוא גם משולש ומרובע) יכול להיעלם על ידי שילוב של מתיחת פנים ושאיבת שומן מהצוואר. שאיבת שומן מהצוואר בלבד אפשרית - אבל לא תמיד מומלצת - תלוי בכמויות עודף העור ובמצב שרירי הצוואר. במקרים רבים מתיחה של עור הצוואר בלבד תגרום להיווצרות קפלים של עודפי עור באזור שבין האוזן ללחי.
הידעת?
במהלך מתיחת פנים מותחים אך ורק את שריר הצוואר. את שרירי הפנים לא מותחים. יותר מזה: אף אחד לא נוגע בהם בכלל.


Share by: